Pozostałe

Sztuka czytania w myślach. Jak zrozumieć innych i wpływać na nich tak, by tego nie zauważyli

Autorzy: Henrik Fexeus
Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj opinię
Wydawnictwo: Czarna Owca
Ean: 9788383820576
Numer wydania: 1
Data premiery: 2024-08-14
Format: 209mm x 140mm
Liczba stron: 256

Wysyłka

Produkt niedostępny

Fascynująca podróż po świecie ukrytych sygnałów i komunikacji autorstwa czołowego szwedzkiego mentalisty. Używajcie tego mądrze!Derren Brown

Nauka czytania w myślach nie jest tak szalonym pomysłem, jak mogłoby się wydawać. Podczas każdej interakcji wysyłamy szereg sygnałów niewerbalnych, często silniejszych niż wypowiadane przez nas słowa.

Sztuka czytania w myślach uczy, jak wpływać na innych, przekonując ich do swojego sposobu myślenia. Bazując na psychologii kognitywnej, Henrik Fexeus wyjaśnia, jak czytelnik może się dowiedzieć, co czuje druga osoba – i dzięki temu kontrolować jej myśli i przekonania.

Fexeus oferuje praktyczne wskazówki umożliwiające opanowanie sztuki perswazji, co zwiększy twoją pewność siebie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Proste ćwiczenia zawarte w książce poprawią twoją samoświadomość, ujawniając, jak jesteś postrzegany przez innych. Niezależnie od tego, czy chcesz awansować, negocjować podwyżkę, nawiązywać kontakty jak profesjonalista, znaleźć miłość czy wykryć kłamcę, Sztuka czytania w myślach pokazuje, jak odkryć, co ludzie naprawdę mówią.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś się dowiedzieć, w jaki sposób mentalista może odkryć, co jest w twoim umyśle, jest to książka dla ciebie. – Joe Navarro, autor międzynarodowego bestsellera Mowa ciała.

Producent / Podmiot odpowiedzalny

Wydawnictwo Czarna Owca

Adres

Wspólna 35 lok. 5
00-519 Warszawa Polska

Kontakt

E-mail: handel|czarnaowca.pl| |handel|czarnaowca.pl

Telefon: 22 616 29 36

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię i ocenę:
Powiadom o dostępności