Psychologia, socjologia, biologia

To też przeminie. Historie o zmianach, kryzysach i nowych początkach

Autorzy: Julia Samuel
Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj opinię
Wydawnictwo: PWN
Ean: 9788301243678
Numer wydania: 1
Data premiery: 2025-09-29
Format: 212mm x 150mm
Liczba stron: 520

Wysyłka

Książkę wyślemy do 5 dni roboczych

Skoro zmiany są naturalną częścią życia, dlaczego jest nam tak trudno odnaleźć się na jego kolejnych etapach?

Choć zdajemy sobie sprawę, że życie to ciąg nieustannych zmian, budzą one w nas lęk. Obawiamy się tego, co nieznane. Nie mamy pewności, czy decyzja, którą podejmujemy, jest słuszna. Każda zmiana – nawet ta, której pragniemy – wymaga od nas emocjonalnej adaptacji, a przystosowanie się do nowej rzeczywistości to niełatwy i długotrwały proces.

W książce To też przeminie uznana psychoterapeutka Julia Samuel udowadnia, że jesteśmy w stanie nie tylko przetrwać najtrudniejsze doświadczenia, lecz także rozwijać się dzięki nim. Opisuje między innymi historię ojca mierzącego się z diagnozą poważnej choroby, mężczyzny próbującego odnaleźć się po coming oucie oraz kobiety, która po utracie pracy zaczyna wszystko od nowa.

To też przeminie. Historie o zmianach, kryzysach i nowych początkach to przewodnik dla wszystkich, którzy stoją przed ważną decyzją, doświadczają kryzysu lub odczuwają lęk przed zmianą. Julia Samuel z dużą empatią i zrozumieniem przeprowadza nas przez ten wymagający proces, a poruszające opowieści, które przytacza, pozwalają nam lepiej zrozumieć siebie i nasze własne reakcje na życiowe trudności.

Producent / Podmiot odpowiedzalny

WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN SPÓŁKA AKCYJNA

Adres

UL. GOTTLIEBA DAIMLERA 2
02-460 Warszawa Polska

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię i ocenę: